понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 75

Фамилијарна тепачка, свекорот и свекрвата завршија во болница

Во с.Челопек, тетовско вчера околу 12.00 часот , во семејниот дом С.П. со својата сопруга извршиле семејно насилство над неговите родители И.П. и Р.П., физички напаѓајќи ги.

болница

Поврзани вести

Ним им била укажана лекарска помош во Клинички центар Тетово.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Најчитани вести