среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 27

Фатен педофил кој силувал момче во Дебар

Монструм од Дебар доби 30-дневен притвор.

siluvanje

Поврзани вести

Притвор за постар дебарчанец кој силувал 14-годишно момче.

Четиринаесет годишно момче било жртва на 62-годишен педофил од Дебар. Според информациите од Министерството за внатрешни работи против Ќ.И. од Дебар е поднесена кривична пријава бидејќи од 21 до 28 феврури силувал 14 годишно момче од Дебар

Монструмот и покрај покажаното спротивставување  го обљубил малото момче. На пријавениот му е одредена мерка притвор во траење од 30 дена.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести