Магазин

Фејсбук ги раздели Крис Браун и Кареуче Тран

Фејсбук ги раздели Крис Браун и Кареуче Тран

Манекенката Кареуче Тран се раздели од своето момче Крис Браун, откако тој на Фејсбук „лајкнувал“ фотографии на кои е со пејачката Ријана.

Таа го сменила бројот на својот мобилен телефон и повеќе не сака да слушне за него, раскажуваат нејзините пријатели.

kris2

На манекенката не и се допаѓало и тоа што Браун постојано излегувал да се забавува и пиел алкохол.