петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Фејсбук ги раздели Крис Браун и Кареуче Тран

kris

Последни вести

Манекенката Кареуче Тран се раздели од своето момче Крис Браун, откако тој на Фејсбук „лајкнувал“ фотографии на кои е со пејачката Ријана.

Таа го сменила бројот на својот мобилен телефон и повеќе не сака да слушне за него, раскажуваат нејзините пријатели.

kris2

На манекенката не и се допаѓало и тоа што Браун постојано излегувал да се забавува и пиел алкохол.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести