среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фејсбук изненадување за сите корисници

Роденденското изненадување на Фејсбук!

sreken rodenden fb

Поврзани вести

Најпопуларната социјална мрежа денеска го слави својот 10 роденден, а наместо да добива, таа им приреди одлично изненадување на сите свои верни пријатели.
Денеска секој добива подарок од Фејсбук, персонализирано видео за секој корисник во кој се прикажани фотографии, статуси и настани.
Ако сакате да го видите Вашето „мини филмче“ креирано од Фејсбук, само кликнете тука.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести