понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Фејсбук повторно „падна“

Фејсбук повторно „падна“

Фејсбук повторно „падна“

Последни вести

Фејсбук вечерва повторно „падна“. Корисниците на оваа социјална мрежа, нешто пред 22 часот, добија порака дека серверот има некаков проблем и дека не може да се конектираат.

Истиот проблем на глобално ниво се случува веќе двапати за една недела. Засега нема информаци што е причината за тоа.

Најчитани вести