понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Фиќо удри БМВ

fico-bmw500

Последни вести

Ако се прашувавте како ќе помине Фиќо доколку се судри во BMW, еве го одговорот.

Фотографијата е направена на раскрсницата кај Мавровка.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести