сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Физички нападнат средношколец од АСУЦ

tepacka

Поврзани вести

Средношколец кој учи во средното училиште АСУЦ „Боро Петрушевски“ било физички нападнато попладнево околу 14  часот.

Според првичните информации од полицијата момчето било нападнато од група соученици.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести