петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фолкерката Наковска ќе се мажи во Америка?

ane.jpg500

Последни вести

Македонската фолкерка Анета Наковска неодамна се врати од турнеја во Америка, каде наводно лудо се вљубила во некој нашинец, пишува „Вечер“.

Според чаршиските муабети, Наковска наскоро ќе му рече „да“ на нејзиното ново момче. Веќе на големо прават и подготовки за свадбената веселба која треба да се случи наскоро.

1ane.jpg500

Дека навистина постои некој во нејзиниот живот, потврдуваат и пријателите на фолкерката, кои велат дека никогаш не била посреќна во животот и дека им открила оти конечно и се посреќило во љубовта.

Најчитани вести