понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ФОТО: Кој ли му даде возачка?

tetoec-610x400

Последни вести

Сигурно многупати сте биле сведок на лошо паркиран автомобил, но возачот на овој автомобил со тетовски таблички покрај тоа што е лошо паркиран, има зафатено и две места кои се одредени за инвалиди.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести