среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 27

(ФОТО) Избори во Србија: Ослободете се од стресот- удирајте со главата тука!

glasacko livce srbija

Поврзани вести

По изборите кои што викендов се одржаа во Србија останаа интересни пораки на гласачките ливчиња.

„Твитер“ не остана поштеден од пораките кои што српските гласачи ги оставале на гласачките ливчиња, а потоа ги фотографирале и го оставиле на омилената социјална мрежа.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести