вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 11

ФОТО: 11 познати актери и нивните двојници

453596_profimedia0044746143_ff

Последни вести

Познатите холивудски ликови се’ почесто самите ги снимаат опасните филмски сцени. Но, некогаш на продуцентите им се толку непроценливи, па не им дозволуваат да скокаат или премногу брзо да возат автомобили.

Па, така на сцената настапуваат нивните двојници.

Од фотографиите подолу проценете колку им се добра замена.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести