среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ФОТО +18: Голи Англичани лудувале низ српско село

a

Последни вести

Група голи Англичани вчера ги оставија без зборови жителите на селото Кожуар близу Уб во Србија.

Селаните останале вчудоневидени кога групата речиси голи мажи, кои покрај музиката трчале, играле и танцувале по нивните полиња.

– Беа соблечени, чорапите ги рафрлија насекаде, таму долу, и хаос направија! Прво бевме изненадени, не можевме да веруваме во она што ни се случи, голи луѓе да трчаат околу село. На крајот имавме добра смеа – вели Саша Гајиќ, еден од селаните.

a1

Како што дознава “Блиц”, групата дошла во Србија за да сними видео, кое е подарок за еден нивен пријател кој набрзо се женел. По препорака ја избрале околината на УБ. А, каде има млади таму има шега, а таму каде што е шегата има повеќе ракија итн … Се што случи тоа се случи. Селаните не можеле да им веруваат на очите!

 

Најчитани вести