сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 15

ФОТО +18: Групен секс на паркинг покрај дискотека!

shame-on-you1

Последни вести

„Луѓето немаат срам“, ова е описот на фотографијата објавена на Интернет на која може да видат два пара кои без ни малку срам имаат секс на паркинг покрај еден ноќен клуб во Белфаст.

1315466-sex1

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести