петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

ФОТО + 18: Mртов човек лежи на троатоарот на Водњанска

Безживотното тело го пронајде полицијата на тротоарот на улицата Водњанска

covek

Последни вести

Мртов човек лежи на тротоарот на Водњанска во Скопје.

Се уште не е познат идентитетот, а  ниту причините од што починало лицето, но можеби се работи за инфаркт, објави Вечер.

Безживотно тело го пронајде полицијата на тротоарот на улицата Водњанска, во центарот на Скопје во непосредна близина на ресторанот Галија.

Екипи на МВР се на лице место, а повеќе детали од истрагата се најавуваат за подоцна .

Најчитани вести