сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ФОТО(+18): Најжешките танчарки на Балканот!

aaa

Последни вести

Девојките од овие фотографии се едни од најдобрите танчерки на Балканот. И, да сигурно погодивте, тие се од Белград.

Тие со провокативниот танц и сексипилниот изглед привлекуваат гости во еден ноќен клуб во главниот град на Србија.

1

2

3

4

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести