Магазин

ФОТО +18: Тетовци се сексале среде бел ден во училишен двор

ФОТО +18: Тетовци се сексале среде бел ден во училишен двор

Западните неморални трендови по се изгледа доаѓаат и кај нас. Тетовци се сексале во училишен двор среде бел ден додека минувачите ги гледале, пишува Убавина и здравје.

tetovo

Страствените љубовници направиле вистинска мешаница во Тетово, кога одлучиле да им се предадат на инстинктите и да водат љубов во училишен двор.

tetovo1

-Момчето беше зад девојката, а панталоните му беа спуштени околу глуждовите. Кога девојката виде дека многу луѓе ги гледаат, стана, а тој се обидуваше да ги облече панталоните, изјавил еден од очевидците.

Извор: Убавина и здравје