сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Ацо Кабранов со пури и барок пишува за Македонија

1531809_463725263747733_274889470_n

Поврзани вести

Уредникот на порталот „Либертас“, Ацо Кабранов, како што може да се заклучи од фотографиите, со пура в рака и опкружен со барок оддалеку пишува за состојбите во Македонија.

1476181_463353180451608_246722083_n

 

1477936_463724687081124_774850200_n

 

1486816_468811979905728_825697323_n

 

1497605_463353007118292_2110505159_n1517536_470448179742108_359986869_n

1526289_463724683747791_759987994_n

1546172_468811976572395_900239939_n

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести