среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

ФОТО: Адриана Лима, посекси од кога и да е!

l

Последни вести

Триесет и тригодишната бразилска убавица Адриана Лима уште еднаш покажа зошто е една од најпосакуваните жени во светот.

Таа за Викториа Сикрет направи сет фотографии на кои изгледа навистина совршено секси.

l1

l2

l3

l4

l5

l6

l7

l8

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести