вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 55

ФОТО: Адријана Лима во посекси издание од било кога

limaaa_adrijana_naslovnaaa

Последни вести

Минувачите во Њујорк уживаа во секси изгледот на бразилската манекенка и ангел на Викторија сикрет Адријана Лима.

limaaa_adrijana_1

Иако носи сако и панталони, Адријана Лима „пука“ од сексапил. Во ова издание таа се појави за потребите на една рекламна кампања која се снимаше на улиците на Њујорк.

adrijana_lima_2

Адријана има 33 години и е мајка на две ќерќи.

Најчитани вести