недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 17

ФОТО: Алесандра Амбросио блесна на црвениот килим во Кан

Алесандра Амбросио покажа дека и натаму е опасна конкуренција за помладите колешки што блеснаа на црвениот килим во Кан.

ambrosio-kan-1

Поврзани вести

Алесандра Амбросио покажа дека и натаму е опасна конкуренција за помладите колешки што блеснаа на црвениот килим во Кан.

ambrosio-kan-2

Триесет и пет годишната убавица од Бразил за свечениот настан избра светкав фустан од Мајкл Корс, што слично како и оној на Бела Хадид со длабоките и високи прорези ги откри адутите на манекенката.

ambrosio-kan-3 ambrosio-kan-4

Најчитани вести