вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Алиша Кис одлично изгледа и во втората бременост

350530_alisha_kis_pevica_ulybka_devushka_1920x1174_(www.GdeFon.ru)

Последни вести

На неодамнешното одржување на доделувањето на наградите на МТВ Европски музички награди, Алиша Кис (33) блесна на сцената со својот настап. Таа е во седниот месец од својата втора бременост, а на манифестацијата се појави во тесен сребрен фустан.

Славната пејачка го очекува своето второ дете со раперот Свизи Бич (36), а парот веќе го има четиригодишниот син Египет.

alisa-kiz-1415646263-50922

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести