вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Анастасија и Костадин уживаат во вилата на Цеца на Кипар

264853283

Последни вести

Ќерката на Светлана Цеца Ражњатовиќ, Анастасија, отпатува со своето момле Костадин Терзиќ на Кипар.

Иако нејзиниот брат Вељко неодамна ја раскина врската со Маша, сестрата на Костадин, се чини дека тоа овој пар воопшто не го погодува.

Анастасија секојдневно објавува слики на социјалните мрежи во кои најчесто е во прегратка на Костадин.

anastasija-raznatovic-fotofacebook-1408265264-552287

anastasija-raznatovic-fotofacebook-1408265286-552289

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести