недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 1

ФОТО: Анџелина и Бред открија дали се разведуваат

За актерската двојка Анџелина Џоли и Бред Пит веќе со месеци наназад се шпекулира дека се разведуваат.

holivudska-bomba-se-razveduvaat-bred-pit-i-andzelina-dzoli

Поврзани вести

За актерската двојка Анџелина Џоли и Бред Пит веќе со месеци наназад се шпекулира дека се разведуваат.

Како причина најчесто се наведуваат наводната прељуба на Бред или пак можната анорексија на актерката. Тоа што во медиумите немаше нивни понови заеднички фотографии, само повеќе ги подгреа гласините.

Родителите на шест деца очигледно одлучија да стават крај на гласините и семејно да се прошетаат низ градот.

Но, не само што уѓиваа во денот со децата, туку и во јавност се однесуваа како вљубени, новопечени младенци. Постојано споделуваа насмевки и прегратки.

Тие изгледаа толку среќно и вљубено, што нивните фотографии беа споредени со оние од 2008-мата година кога немаа никакви проблеми.

По се изгледа двојката и по 10 години брак е среќна и вљубена, а разводот на овие фотографии воопшто не се ни наѕира.

Најчитани вести