среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 40

ФОТО: Ангели на „Викторија сикрет“ се прошетаа голи

hosk

Последни вести

Ангелот на „Викторија сикрет“, Елса Хоск, одлучила да го привлече вниманието за време на ревијата, така што позирала гола.

Хоск се фотографирала гола во ходникот пред ревијата, а фотографиите ги објавила на Инстаграм. Манекенката своите стратешки делови ги покрила со завесата која и била при рака.

hosk1

На сличен начин вниманието го привлече уште еден ангел на Викторија, Стела Максвел, која позирала гола додека ја чекала пробата.

h3

 

 

 

Најчитани вести