петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Анистон уште еднаш покажа дека ги има најдобрите нозе во Холивуд

Jennifer-Aniston-Hot-2013-HD-Wallpaper-1080x675

Последни вести

Можеби неодамна направи модна грешка, кога се појави во црвено Гучи одело, без градник и со деколте кое ги поминува сите граници на вкусови, овој пат Џенифер Анистон уште еднаш докажа дека има одлична фигура.

Џенифер носела едноставен црн краток фустан со V израз со олги ракави. На прв план ги истакнала своите изваја ни нозе на кои многу жени и завидуваат.

Чевлите на потпетица со шпиц визуелно ја издолжуваат нејзината фигура.

dzenifer-aniston-1422200816-53801

Најчитани вести