Крими хроника

ФОТО: „Ауди“ пропадна во дупка кај Порта Влае

Утрово околу 3 часот „ауди“ со скопски таблички падна во дупка кај Порта Влае, објави порталот „Плусинфо“.

Во инцидентот нема повредени, а возилото е делумно оштетено.

vozilo1 vozilo2

vozilo3