петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: „Ауди“ пропадна во дупка кај Порта Влае

Последни вести

Утрово околу 3 часот „ауди“ со скопски таблички падна во дупка кај Порта Влае, објави порталот „Плусинфо“.

Во инцидентот нема повредени, а возилото е делумно оштетено.

vozilo1 vozilo2

vozilo3

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести