сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 15

ФОТО: Автомобил излета од автопатот Скопје- Велес

s

Последни вести

Сообраќајна несреќа се случи попладнево на автопатот Скопје- Велес.

s1

Автомобил од марката Фолксваген Венто се заби во сообраќајните знаци на излезот од автопатот кај Велес.

Најчитани вести