недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ФОТО: Автомобил излета од „Првомајска“ и се заби во Летниковец

kola-500

Поврзани вести

Автомобил со скопски таблички синоќа излетал од булеварот „Борис Трајковски“ (поранешна „Првомајска“), најверојатно поради неприлагодена брзина и удрил во летниковец во населбата Кисела Вода.

kola1-500

За среќа, во несреќата нема повредени.

ФОТО: Ѕид на сообраќајниот срам

 

Најчитани вести