петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 65

ФОТО: Автомобил плива под Стоковната куќа „Мост“

1

Поврзани вести

По невремето што  му се случи на Скопје вечерва многу автомобили останаа заглавени по улиците на градот, чекајќи да престане дождот и да дојде помош. Возилата пливаат во вода а граѓаните мораа да се пробиваат низ улиците како низ реки.

 

 

2

3

 

ФОТО: Влатко Перковски (Телеграф)

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести