понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Автомобил се изврте на патот Скопје- Велес

pat_avtomobil

Последни вести

Автомобил марка „Пежо“ со скопски регистарски таблички претпладнево се изврте на автопатот Скопје – Велес.

Автомобилот во кој се наоѓале две жени најпрво удрил во камен на патот по што се извртел. Од полицијата соопштуваат дека случајот е пријавен, а жените поминале без повреди.

ФОТО: Курир

Најчитани вести