недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Автомобил се заби во бандера во Скопје

soobrr222

Последни вести

Вчеравечер на на раскрсницата на булеварот „Илинден“ пред општата болница 8ми Септември автомобил се забил во бандера.

На лице место притрчале доктори од болницата кои со колички им помогнале и пренеле повредените. Бројот на повредени не е познат.

Причината за несреќата се очекува денес во полицискиот извештај.

soobrakajkaaaa

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести