петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Фото: Автомобил удри во дрво

11500041787_794381360627776

Последни вести

Скопјанец со својот автомобил влета во парк и удри во дрво.

Покрај браникот на автомобилот кој е целосно уништен, турнатото е и младото дрво.

Несреќата се случила вчера попладне околу 15 часот, во скопската населба Скопје Север.

1050000559958_7943808072944

ФОТО: Фејсбук (Ѕид на сообраќајниот срам)

Најчитани вести