понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Автомобил влетал во излог на продавница, едно лице повредено

so_kola_vo_izloggg

Последни вести

Возачот управувајќи со огромна брзина загубил контрола над автомобилот и влетал преку излогот во блиската продавница во која во моментот имало муштерии, пишува Пресс 24.

За среќа, возачот е единствениот повреден, а повредите не се сериозни.

фото:Пресс24

Најчитани вести