недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Автомобилите на излетниците покрај Треска им завршија во вода!

matka-01a_thumb_medium500_334

Последни вести

Неискусни возачи, кои сакајќи да бидат што поблиску до реката, сосе возила дошле на тревата покрај речното корито на Треска.

matka-02

matka-03

(Фото: Ѕид на сообраќајниот срам)

Најчитани вести