петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 35

ФОТО: Багер смачка кола – еден повреден

sdrtjhst

Поврзани вести

Тешка сообраќајна несреќа се случила на влезот во Приштина кај местото викано Ветерник, кога багер со задната страна удрил во кола.
Во страшната несреќа повредено е само едно лице.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести