вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 29

ФОТО: Балканот се воодушеви од овие деца

DECA

Поврзани вести

Дечињата од оваа фотографија се многу мали, но со големи срца.

Тие решиле да застанат на пазар и да продаваат овошје на високите температури, за да купат храна за напуштените кученца.

Оваа фотка која доаѓа од Србија покрена лавина позитивни коментари. Секоја чест за хуманите деца.

Најчитани вести