среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 27

Фото: Балотели со нова куќа

b3

Последни вести

Балотели си купи нова вила вредна пет милиони фунти.

Италијанскиот фудбалер минатата недела од Милан се пресели во Англија, односно во Ливерпул, па погледнете каде ќе живее сега.

b

b1

b2

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести