среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ФОТО: Бебиња во улога на јунаци од цртаните

Одлична идеја за сите родители.

bebedizni

Поврзани вести

Бебињата се неизмрена радост за родителите, но понекогаш тие можат да бидат и жива играчка со која се создаваат одлични спомени. Брачна двојка од Шпанија направија неверојатна фотосесија на своите деветмесечни близнаци. Со помош на фотошоп своите сакани дечиња ги направија познати јунаци во цртаните на Дизни.

Погледнете ги Матеа и Макарена во улога на Ариел, Мулан, Снежана и многу други, и секако, фотоапаратите во рака и создадете ваши мали ремек дела.

beba fotografija

fotke beba

fotografije beba

slika bebe

slikanje beba

fotografije beba

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести