четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

ФОТО: Белград под вода

belgrad1

Последни вести

Силно невреме денеска го погоди главниот град на Србија, а во некои делови од градот дојде до вистински потоп.

Во населбата Автокоманда, на исклучувањето кон Ниш, потопен е автомобил.

belgrad-1

Автомобили се потопени и на други места низ Белград.

Најчитани вести