Магазин

ФОТО: Бионсе во секси, гламурозно и впечатливо издание

ФОТО: Бионсе во секси, гламурозно и впечатливо издание

На почетокот на оваа недела, познатиот рапер и музички продуцент Џеј Зи по повод отпочнувањето со работа на новата платформа Тидал организираше голема забава во Њујорк, на која присуствува најголемите ѕвезди на денешницата на чело со Мадона, Ријана и неговата преубава сопруга Бионсе.

bionse_2

За оваа прилика Бионсе избра изразено заводлив стајлинг со кој целото внимание го сврте кон себе. Таа се појави во палто од модната куќа Лакан Смит и комбинезон од истиот бренд.

Celeb's tweets today

Инаку, новата музичка платформа Тидал е стриминг сервис, а голем број познати музичари како Ријана, Ники Минаж и Кание Вест на самиот настан потпишаа декларасија со која станаа косопственици на истата.

bionseee_1