четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 50

Фото: Бит Пазар расчистен од дивите тезгаџии

pazar

Последни вести

Утрово беа отстранети сите нелегално поставени тезги на тротоарот долж булеварот „Крсте Петков Мисирков“ од раскрсницата со булеварот „Гоце Делчев“ до тезгите на кои се продаваат цвеќиња.

Фото: Република

bit

pazar

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести