петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 58

ФОТО: Боки 13 без грам шминка – како ви се допаѓа?

bokiiii

Последни вести

Бојан Јовановски алијас Боки 13 често објавува секакви фотографии на социјалните мрежи, но овој пат тоа што тој го објави ги изненади сите, пишува Вистина.мк

Имено, тој објави фотографија без шминка, фризура, облечен како обичен маж. Ова е за него многу чудно, затоа што тој никогаш не излегуваше без пудра, кармин и маскара на очите, облечен во последната мода во брендирани парчиња.

boki 13 hit portal

Овој пат Боки стана Бојан Јовановски кој ја промени секојдневната рутина и излезе на улица во нормално издание. Како ви се допаѓа?

 

Најчитани вести