понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Босанец менува автомобил за Ајфон 6

bosanec-kola

Последни вести

Низ огласите на Балканот може да се најде се. Дел од нив ќе ви помогнат да купите или продадете нешто, а други ќе ве насмеат од срце.

Таков е и овој оглас за продажба на автомобил. Имено, еден Босанец сака да продаде автомобил на старо, но нуди и друга опција.

Тој го менува автомобилот во замена за Ајфон 6.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести