сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Брадавиците на Ким повторно на видик

kim-kardashian2-pic510-510x340-92027

Последни вести

Иако тој ден во Калифорнија беше многу топол, Ким Кардашиан се одлучи за малку подебела гардероба.

Во црвено волнено здолниште, сива блуза и штикли, ријалити ѕвездата покажа дека воопшто не и е грижа за температурата ниту пак за модните совети. Таа носи она што и одговара.

ТВ ѕвездата е фотографирана пред нејзината канцеларија, а папараците кои ја следат во чекор не можеа, а да не ја забележат, особено провидната сива ролка со која Ким ги истакна брадавиците.

kim.jpg500

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести