Магазин

Фото: Брадавиците на Ким повторно на видик

Фото: Брадавиците на Ким повторно на видик

Иако тој ден во Калифорнија беше многу топол, Ким Кардашиан се одлучи за малку подебела гардероба.

Во црвено волнено здолниште, сива блуза и штикли, ријалити ѕвездата покажа дека воопшто не и е грижа за температурата ниту пак за модните совети. Таа носи она што и одговара.

ТВ ѕвездата е фотографирана пред нејзината канцеларија, а папараците кои ја следат во чекор не можеа, а да не ја забележат, особено провидната сива ролка со која Ким ги истакна брадавиците.

kim.jpg500