вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 47

ФОТО: Британски „Мирор“ го откри идентитетот на Македонецот кој си го отсече пенисот

mirrorvest

Последни вести

Веста за 22-годишниот Македонец кој си го отсече пенисот по љубовни несогласувања со девојката, стигна и до Велика Британија.

Популарниот британски портал „Мирор“ известува за оваа необична и несекојдневна случка.

Тие известуваат дека 22-годишниот Оливер Илиќ си го отсекол половиот орган откако неговата девојка била незадоволна од неговата големина и љубовниот живот.

Целосната приказна на порталот Мирор може да ја прочитате ТУКА.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести