Магазин

ФОТО: Бритни Спирс изобилува со сало и целулит

ФОТО: Бритни Спирс изобилува со сало и целулит

Славната Бритни Спирс (33) веројатно требала сериозно да разговара со костимографот за изгледот во својот најнов спот.

Ја облекле во претесни фармерки, а топ маицата и го откри ненавежбаниот стомак.

3britni500

Славната пејачка воопшто не изгледа како некогаш. Нејзина витка и затегната линија повеќе ја нема.

Во еден момент додека траело снимањето на нејзиниот најнов спот на Бритни и ѕирнал и градникот, а упорните фотографи не успеале да уловат ниту еден заводлив израз на нејзиниот лик.

4bri.jpg500

Инаку станува збор за песната „Pretty Girls“ која ја сними заедно со 24 годишната Иги Азалеа, додека пак спотот го снимале во Лос Анџелес.