Магазин

ФОТО: Цеца без грам шминка

ФОТО: Цеца без грам шминка

Синот на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Вељко на социјалните мрежи сподели фотографија на која е во прегратките на неговата мајка.

На фотографиите можеме да ги видиме двајцата во опуштено издание и со насмевки, а она што е забележително е дека пејачката воопшто нема шминка на лицето.

cecaaaa

Иако, сме навикнати да ја гледаме целосно нашминкана, неможеме а да не забележиме дека пејачката изгледа совршено и во природно издание.

фото: alo.rs