Магазин

ФОТО: Цеца ја промени фризурата

ФОТО: Цеца ја промени фризурата

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ решо по подолго време да го промени имиџот.

Имено, на својот Инстаграм профил Цеца се пофали со новата фризура. Станува збор за малку пократка коса со шишки.

Фотографијата за кратко време собра голем број лајкови, а коментарите само се нижат. По се изгледа пејачката не ги разочара сопствените обожаватели, напротив, тие со воодушевување ја прифатија малата промена во нејзиниот имиџ.