сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 55

ФОТО: Цеца ја промени фризурата

ceca-raznatovic-1422101231-53767

Поврзани вести

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ решо по подолго време да го промени имиџот.

Имено, на својот Инстаграм профил Цеца се пофали со новата фризура. Станува збор за малку пократка коса со шишки.

Фотографијата за кратко време собра голем број лајкови, а коментарите само се нижат. По се изгледа пејачката не ги разочара сопствените обожаватели, напротив, тие со воодушевување ја прифатија малата промена во нејзиниот имиџ.

Најчитани вести