сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Цеца ја промени фризурата

ceca-raznatovic-1422101231-53767

Последни вести

Светлана Цеца Ражњатовиќ, секојдневно го привлекува вниманието во натпреварувањето на „Ѕвездите на Пинк“ каде се наоѓа во улога на член од жирито, па така таа во една емисија одлучила да ја покаже својата нова фризура.

Фотографијата од снимањето, пејачката, ја споделила со фановите на една од социјалните мрежи со коментар:

„Цел ден на снимање со Пинковите ѕвезди. Ако ништо не можам да променам, тогаш можам барем фризурата“, напишала Цеца.

ceca-raznatovic-1422100907-53766

Најчитани вести