петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

ФОТО: Цеца каква што досега не сте ја виделе

На социјалните мрежи се појави фотографија на која имате можност да ја видите познатата фолкерка Цеца каква што досега не сте ја виделе.

cecaaa

Поврзани вести

На социјалните мрежи се појави фотографија на која имате можност да ја видите познатата фолкерка Цеца каква што досега не сте ја виделе.

Досега имавме можност да видиме како изгледаше Цеца Ражнатовиќ во младоста, но толу стара нејзина фотографија се сомневаме дека било кој досега видел. На фотографијата објавена на социјалните мрежи имате можност да ја видите познатата српска фолкерка каква што досега не се ја виделе.

ФОТО: Цеца каква што досега не сте ја виделе

Цеца каква што досега не сте ја виделе

На еден од големиот број профили на обожаватели на Цеца на Инстаграм објавена е фотографија на која се гледа едно мало девојче (кое изгледа како штотуку да застанало на нозе и да проодело) со бела панделка во косата.

Кој би можел да претпостави, е еден од коментарите на фотографијата.

Најчитани вести